Поїзд в Японії розігнався до 500 км/год

9 грудня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://breast-test.com/mla-vs-apa-writing/feed/ Поїзд в Японії розігнався до 500 км/годЦентральна Залізнична компанія Японії перевезла пасажирів на швидкості 500 км/год (це 311 миль/год) під час випробувань Пасажирського експреса нового покоління. ВВС повідомляє, що 100 бажаючих фанатів поїздів були на борту під час цього першого організованого заїзду, проведеного в рамках випробування, яке тривало більш ніж вісім днів.

purchase Pregabalin Знамениті супер-швидкісні пасажирські експреси в Японії ганяють на швидкостях всього приблизно 320 км/год, або 200 миль/годину. Просто неземні швидкості для нас, коли згадуємо, на чому переважно доводиться їздити нам, чи не так? Наші електрички ледь можуть розігнатися до 70-80 км на годину. Але і ці швидкісні потяги можна скоро ставити в музеї у зв’язку з появою нового Пасажирського експреса, який використовує силу електромагнітів для руху по залізничному покриттю (хоча, коректніше – над цим покриттям).

Переваги цих супер-швидких поїздів в тому, що вони “їздять” без тертя об рейки.

Супер-швидкісний потяг

Нагадаємо, у 2012 році на сторінках ЗМІ було опубліковане повідомлення, що компанія China South Locomotivе, найбільший виробник залізничних транспортних засобів у країні, побудувала поїзд на основі сюжету стародавніх китайських міфів про дракона, який здатний пересуватися просто блискавично. Мова йшла про швидкість 500 км/год або приблизно 311 миль в годину.

Раніше в поточному році китайські вчені побудували поїзд типу super-maglev, який теоретично може розвинути швидкість в 1800 миль/годину. Це було б можливо за рахунок руху поїзда через вакуум, усуваючи ефект опору повітря. Потім з’явився також цікавий проект Elon Musk, названий Hyperloop, що не використовує магнітно-левітаційну технологію, але тим не менш, який зміг би транспортувати пасажирів з Сан-Франциско до центру міста Лос-Анджелес всього за півгодини. Тестування нового поїзда в Японії почалося в 2013-му році, після того, як прототип був продемонстрований в листопаді 2012 року.

http://toriigateinc.com/file/2014/08/SDVOSB_logo.png Додати коментар: