Почалося будівництво найбільшого в світі оптичного телескопа

19 квітня 2013 | Автор: Арсен

http://spartinadesign.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1513068834.5916650295257568359375 Почалося будівництво найбільшого в світі оптичного телескопаПлани будівництва найбільшого у світі телескопа на вершині вулкана Гавайських островів, нарешті, були схвалені. Ідея побудувати новий телескоп з дзеркалом, діаметр якого близько 30 метрів, найбільший на сьогоднішній день, належить вченим з Каліфорнійського та Канадського університетів.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/red-travertine/ Телескоп, який за попередніми оцінками, обійдеться в 1 мільярд доларів, дозволить спостерігати за планетами, які обертаються навколо далеких зірок. Також новий телескоп дозволить астрономам відкривати нові планети і спостерігати за утворенням зірок.

Більше того, за допомогою новітнього телескопа вчені зможуть заглянути в далеке минуле, точніше, спостерігати за тим, що було 13 мільярдів років тому, коли наш Всесвіт тільки починав формуватися.

Первинне дзеркало телескопа буде мати діаметр приблизно 30 метрів. Воно дозволить охопити величезну площу, що перевищує площу найбільшого сучасного телескопа в 9 разів. Чіткість зображень, отриманих за допомогою нового телескопа, буде перевищувати чіткість сучасних телескопів у 3 рази.

Будівництво починається вже в цьому місяці. Для нього вибрали найбільш підходяще місце – вершину вулкана Мауна-Кеа на Гаваях. Група, зайнята в новому проекті, уклала договір на суборенду землі під будівництво з Гавайським Університетом.

buy provigil from canada Додати коментар: