Перший у світі електричний дерев’яний велосипед виїхав на вулиці Брукліна

10 червня 2014 | Автор: Арсен

http://advancedgastroonline.com/patient-documents/directions/feed/ Перший у світі електричний дерев'яний велосипед виїхав на вулиці БруклінаОдними з перших жителів Нью-Йорка стали голландці і це доведений історичний факт. Нещодавно вони знову виділилися і все завдяки дерев’яному електричному велосипеду, який став першим у світі. Вперше цей транспортний засіб було представлено на виставці NYCxDesign.

go site Дерев’яний електричний велосипед був продемонстрований студією Bough Bikes під час заходу Goed, який був присвячений екологічному голландському дизайну. Захід проходив в рамках виставки NYCxDesign, що пройшла в Бруклінському Вільямсбурзі. Під час презентації велосипеда кожен мав право випробувати його, і охочих виявилося дуже багато.

Кожен, хто встиг покататися на велосипеді, перебував у захваті від подібного винаходу і назвав винахід справжньою революцією. Дерев’яний електровелосипед отримав назву Bough Bike. Його творці Піт Браджес і Ян Ганневег є справжніми цінителями природи, які прагнуть навчити якомога більшу кількість людей любити і цінувати природу.

В якості матеріалу для рами був обраний міцний дуб зі східних лісів Франції, для коліс майстри вибрали шини підвищеної міцності від Schwalbe, а металеві частини виготовили з високоміцної нержавіючої сталі. У велосипеда є ручні та ножні гальма, автоматична двошвидкісна система SRA. Транспорт зміг з успіхом пройти тест на міцність TÜV Rheinland. На рівній поверхні велосипед здатний розганятися до 15 миль на годину. Заряду акумулятора в 100 відсотків вистачає на 6 годин їзди, а 80 відсотків – на 3 години. У середньому на одній зарядці можна подолати відстань у 30 миль (близько 48 кілометрів).

На даний момент вже можна придбати велосипед з двигуном за 3427 доларів і без двигуна за 1999 доларів.

go site Додати коментар: