Передова технологія: створено монітор, що передає запахи

3 квітня 2013 | Автор: Андрій

http://airporttourandtravel.com/forum/emi5t4b.php?csod=download-bootstrap-3 Передова технологія: створено монітор, що передає запахиГрупа вчених з Токійського аграрно-технічного університету на чолі з Харука Матсукара зуміли винайти “екран, що пахне”, який нещодавно був представлений на конференції інституту інженерів з електротехніки та електроніки IEEE Virtual Reality 2013, що пройшла в місті Орландо, Флорида.

can you buy Lyrica in canada Даний екран здатний створювати запахи за допомогою гелієвих гранул, які, при нагріванні, просто випаровуються, генеруючи запах. А вентилятори, встановлені в кутах монітора, направляють ці запахи з певних зон монітора в бік користувача. Але перед тим як “досягти” користувача, запахи з’єднуються, тим самим створюючи ілюзію, що вони приходять не від вентиляторів, а саме від екрану.

Більш того, завдяки здатності регулювати баланс повітряних потоків, користувач може відчувати запах в певних зонах екрану, залежно від картинки на ньому. Наприклад, якщо в правій стороні екрану показують троянду, то користувач зможе відчути запах квітки саме з правого боку монітора. А тепер уявіть, що на екрані показують стіл з різними апетитними стравами, і всі їх можна понюхати, просто “обнюхуючи” монітор.

На жаль, на даному етапі система здатна відтворювати всього один запах за один раз. Незважаючи на це, команда японських вчених має намір продовжувати дослідження, і створювати змінні картриджі, які можна буде замінити за бажанням клієнта.

Матсукара впевнений, що дана технологія може на першому етапі бути використана в рекламній індустрії. У майбутньому ж, цілком можливо, що подібна система може бути використана в будинках.

order finasteride 1mgbest place to buy finasteride Додати коментар: