Новинка від Samsung дозволяє керувати сном

7 вересня 2015 | Автор: Арсен

source Новинка від Samsung дозволяє керувати сномКомпанія Samsung на виставці IFA в Берліні представила пристрій SleepSense, який дозволяє управляти сном. На відміну від деяких аналогічних продуктів, його не треба носити на тілі або класти на ліжко. Замість цього, він просто поміщається під матрац, де аналізує сон користувача і пропонує поліпшення, якщо вони необхідні.

go to link Підключений до смартфону SleepSense використовує вбудовані датчики для вимірювання частоти серцевих скорочень, дихання і рухів. Дані передаються на смартфон, де обробляються з допомогою супутнього застосування.

На наступний ранок, ви можете подивитися у додатку оцінку вашого сну, засновану на семи ключових показниках:

  • загальний час сну;
  • ефективність сну;
  • час, потрібний, щоб заснути;
  • скільки разів ви прокидалися;
  • скільки разів ви вставали з ліжка;
  • відсоток часу, проведеного у фазі швидкого сну (швидкого руху очей);
  • відсоток часу, проведеного в стані глибокого сну.

Поряд з оцінкою сну вам будуть запропоновані поради щодо його поліпшення, засновані на курсі доктора Гарвардської медичної школи Крістоса Манцорса. В основному пропонується внести зміни в спосіб життя, харчування і робити фізичні вправи.

Новинка від Samsung дозволяє керувати сном

Крім того, пристрій можна підключити по бездротовому зв’язку до домашньої «розумної» техніки, що дозволить вимикати світло, змінювати температуру в кімнаті, або вносити інші корективи у цих пристроях, в той час як ви засинаєте. SleepSense також може поступово збільшувати освітлення в кімнаті до включення вашого будильника, щоб ви могли уникнути різкого пробудження від глибокого сну.

І якщо ви хочете використовувати цей пристрій для контролю сну когось іншого, наприклад, літнього родича, ви можете легко це зробити. SleepSense можна помістити під матрац, а параметри сну будуть надсилатися вам по електронній пошті.

В даний час немає інформації про вартість пристрою, ні про терміни, коли він стане доступний споживачам.

best place to buy provigil online Додати коментар: