Нове звучання музики

10 січня 2014 | Автор: Арсен

source link Нове звучання музикиНіхто з сучасних людей не може обійтися без музики. Вона обов’язково має бути присутня в нашому житті в різних моментах. Особливо це актуально в тих місцях, де ми не можемо заповнити тишу – якщо ви самі тренуєтеся, бігаєте, гуляєте або просто їдете в автобусі або метро.

go to link Навушники в цій ситуації є джерелом, що дозволяє отримувати музичний допінг. Але вони не всім до душі, тому що багато хто любить слухати відкриту музику, яка не б’є по барабанних перетинках.

Пристрій, що дозволяє слухати музику «відкрито» під час активного відпочинку нарешті з’явився. Складно визначити його назву. Це не колонка. Структура і форма використовує технології, застосовувані в конструкції навушників, хоча, звичайно, вони багато в чому будуть схожі. Це й не гучномовець. Такі пристрої мають набагато більш легку конструкцію і найгіршу якість звучання. Та й форма у них зовсім інша. У гучномовцях посилення звуку відбувається не тільки за рахунок механізму, а й за рахунок конструкції самого інструменту.

Швидше за все, це динамік з потоковим звучанням. Звичайно, в основі цієї конструкції лежить динамік, тому що складно винайти щось абсолютно нове, але сама подача звуку є інноваційною. Цікавий той факт, що ви можете з’єднати між собою до десяти таких пристроїв і тоді може вийти дивовижний стерео ефект. Гучність звучання збільшується пропорційно збільшенню кількості таких динаміків в ланцюжку.

Конструкція пристрою передбачає наявність тільки одного такого динаміка, провід якого знаходиться всередині. Ви підвішуєте його собі на зручне місце – можливо це ручка рюкзака або елемент одягу і насолоджуєтеся звучанням.

go to link Додати коментар: