Навчальні польоти безпілотника і керованих літаків

23 квітня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

will robaxin get you high Навчальні польоти безпілотника і керованих літаківЗа словами представників Dassault Aviation, світ, який описується в науковій фантастиці, стає ближче. Минулого місяця здійснилися перші випробувальні спільні польоти безпілотних літальних апаратів і літаків, які управляються людиною (мається на увазі присутність пілота в кабіні літака).

http://flexautomation.net/local-government/ У випробуванні взяли участь винищувач Rafale і Falcon 7X. Політ відбувся біля берегів Франції 20 березня. Весь експеримент зайняв 2 години часу. За цей час літаки зуміли пролетіти сотні кілометрів над Середземним морем. За даними Dassault Aviation – це перший політ, в якому взяли участь безпілотний літальний апарат і керований пілотом з кабіни.

Хоча безпілотні апарати за останні 10 років справили фурор і зробили надзвичайно великий прорив, необхідно відзначити, що деякі труднощі все ж залишилися на початковому рівні. Незважаючи на величезну кількість різноманітних датчиків, безпілотники не можуть здійснювати маневри, перебуваючи в безпосередній близькості з іншими літаками. Неможливо визначити, як кажуть, «на око» кут повороту або дії в конкретній ситуації. Це говорить про те, що безпілотні апарати мають мінімальну кількість інформації, перебуваючи в повітрі. Неможливість знаходження потенційної мети (іншого літака) робить безпілотний літак легко доступним для ворогів.

Випробування, проведені в березні місяці, показують управління літаками, які знаходяться на дистанціях, але зберігають лад. Для інженерів, які займаються безпілотними літальними апаратами, даний експеримент був підтвердженням того, що літаки можуть триматися осторонь від інших об’єктів в небі, не бояться турбулентності і не бояться втратити зв’язок із землею в момент присутності електромагнітних перешкод.

buy Lyrica online usa Додати коментар: