Найпотужніша ракета NASA SLS буде запущена в 2018 році

2 вересня 2014 | Автор: Арсен

http://look-up.org.uk/img_5360-2/ Найпотужніша ракета NASA SLS буде запущена в 2018 році Потужна ракета для глибокого космосу, що належить американському космічному агентству і відома як Space Launch System (SLS), злетить в перший раз в 2018 році. Про це повідомило саме агентство NASA.

http://clinicacompte.com/wp-content/plugins/customize-snapshots/jqci/के टोटके SLS знаходиться в розробці вже три роки і, коли буде закінчена, повинна буде виводити космічні апарати за межі земної орбіти, а також – швидше за все – відправиться на Марс до 2030 року.

«Програма робить реальний і суттєвий прогрес, – заявив Вільям Герштенмайер, помічник адміністратора по дослідницьким місіям в NASA. – Ми будемо підтримувати спільну роботу команд і пізніше повідомимо більш точну дату, але відбудеться запуск не раніше листопада 2018 року».

SLS – це перша ракета NASA з великою вантажопідйомністю за останні 40 років, і космічне агентство оцінює загальні витрати з розробки перших трьох варіантів SLS в 12 мільярдів доларів. SLS володітиме безпрецедентною несучою здатністю в 143 тонни (130 метричних тонн), що дозволить місії забиратися ще далі в нашій Сонячній системі. Зрозуміло, в пріоритеті – місії на астероїд і Марс.

Окремо в розробці знаходиться багатоцільовий транспортний засіб для екіпажу Orion, який буде розміщуватися на вершині SLS і перевозити людей в ході багатомісячної подорожі до Червоної планети.

Перші випробувальні польоти для «Оріона» призначені на грудень. NASA збирається виконати свою обіцянку і доставити людей на Марс до 2030 року.

here Додати коментар: