Найбільший у світі телевізор показує людей в реальну величину

13 червня 2014 | Автор: Арсен

source url Найбільший у світі телевізор показує людей в реальну величинуЗ наближенням Чемпіонату світу з футболу все більше любителів цього виду спорту намагаються знайти хороший телевізор або місце, оснащене хорошим екраном для перегляду матчів. Якраз вчасно лондонська компанія Titan випустила найбільший у світі широкоформатний телевізор.

follow site Компанія назвала своє дітище Zeus (що в перекладі означає “Зевс”). Розміри телевізора 8 х 5 метрів або 370 дюймів, що дещо більше розмірів воріт у великому футболі.

Будь-хто бажаючий може придбати цей телевізор, якщо на рахунку є 1 мільйон фунтів стерлінгів (1,7 мільйонів доларів США). На такому екрані можна побачити футболістів у реальну величину і у форматі 4K, тобто еквівалент Double Full HD.

Телевізор може похвалитися 65 мільярдами кольорів, вагою майже в 1 тонну і управлінням жестами. Також екран можна поділити на 20 дрібніших екранів, які можна дивитися одночасно. Крім цього телевізор додатково має попередньо встановлений інтерфейс акваріума, який перетворює екран на гігантський сенсорний акваріум з рибами, який використовує технологію відстеження руху.

Даний гаджет оснащений єдиним у світі екраном, який динамічно реагує на світло в кімнаті, щоб автоматично налаштувати не тільки свою яскравість, а й передачу кольору в реальному часі.

Всього будуть зроблені 4 моделі “Зевса”, дві з яких вже були заздалегідь продані Британському мільйонерові (який вирішив залишитися анонімним), власникові засобів масової інформації, і власнику готелю на набережній в Каннах.

Британський мільйонер вирішив встановити цей гігантський телевізор на дні свого басейну.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://crystalpalacemuseum.org.uk/ Додати коментар: