Майбутні iPhone можна буде згинати, скручувати і з’єднувати в один великий дисплей

9 жовтня 2014 | Автор: Арсен

Tastylia Purchase 20 MG Майбутні iPhone можна буде згинати, скручувати і з'єднувати в один великий дисплейАмериканське патентне бюро опублікувало інформацію про те, що компанія Apple отримала новий патент. На цей раз – на розробку і виробництво пристрою, який буде працювати за рахунок згинань корпусу і екрану. Сенсорна технологія нового покоління, зможе вивести мобільні пристрої на небачений раніше рівень. Дану інформацію підтвердила і сама компанія Apple.

http://stivesarchive.co.uk/sildenafil-citrate-jelly-non-prescription-sildenafil-citrate-jelly-best-price-category-sildenafil-citrate-jelly/ Відомо про розробку поки зовсім небагато. Згідно з документами – це «рекламний пристрій» або «переносний обчислювальний пристрій», однак опис девайса виразно точно наводить на думку про те, що це буде смартфон. Відомо також, що пристрій зможе працювати в постійній «зв’язці» з персональним комп’ютером або сервером.

Головною рисою гаджета стане його конструкція і матеріал, з якого буде створений корпус і екран. Що саме це за матеріал, поки не відомо, однак незалежні експерти вважають, що це може бути якась нова форма вуглецевого волокна, зразок кевлара – матеріалу, з якого виробляють сучасні бронежилети. Точно відомо, що смартфон буде легко і просто згинатися, розгинатися, складатися навпіл і так далі. Про те, чи буде пристрій мати не стандартну форму поки нічого не відомо.

Що стосується системи управління інноваційним девайсом, то деякі дії на ньому можна буде виконувати за допомогою згинання корпусу. Даний спосіб управління може стати альтернативою вже «класичним» сенсорам.

Не можна не нагадати й про те, що подібними технологіями вже займаються компанії LG і Samsung, які пообіцяли до 2016 року випустити свої власні гнучкі телевізори. При цьому не виключено, що наступним кроком компаній стане створення мобільного пристрою на базі цієї технології. Що стосується термінів виходу нового гнучкого смартфона Apple, то поки компанія не стала робити будь-яких заяв.

buy genuine provigil Додати коментар: