LG показала 55-дюймовий дисплей товщиною менше 1 мм

24 травня 2015 | Автор: Арсен

LG показала 55-дюймовий дисплей товщиною менше 1 ммКомпанія LG Display презентувала свій новий дисплей – OLED-панель, товщина якої складає всього 0.97 мм. При цьому екран має діагональ 55 дюймів. Вага екрану – 1.9 кг.

Презентація інноваційної розробки компанії LG пройшла в Сеулі. Новий проект майже в чотири рази тонший, ніж попередня аналогічна розробка. Останній раз OLED-панель створена LG мала товщину 4.3 мм. Таким чином, на сьогоднішній день розробка південнокорейської компанії є абсолютним рекордсменом і навряд чи хтось зможе її перевершити найближчим часом.

Інженери LG зазначили, що нова розробка виведе виробництво телевізорів і моніторів на революційно новий рівень. Про те, коли має початися серійне виробництво – нічого не відомо. Не виключено і те, що екран не буде випускатись як самостійний продукт, а залишиться концептуальним. Згодом він може лягти в основу інших проектів.

Нагадаємо, що протягом останнього часу компанія LG запропонувала безліч революційних проектів у галузі створення екранів. Секрет успіху полягає у повній відмові від використання традиційних для сучасної індустрії методів виробництва. На жаль, поки освоєння технології, яка повинна прийти на зміну рідким кристалам, йде не дуже успішно. Як показала практика останніх винаходів такого роду, почати масовий випуск інноваційних моніторів з нинішньою апаратурою досить складно і проблематично.

Незважаючи на все це, деякі представники LG вже говорять про вихід нових моніторів на ринок уже до кінця поточного року. Про вартість таких виробів поки нічого не відомо. Достовірно відомо лише те, що за ціною такі екрани не сильно повинні перевершувати наявні сьогодні на ринку.

http://crug-glas.co.uk/index.php/coach-house go site Додати коментар: