Легкий дрон Atlas Erida здатний залишатися в повітрі довше, ніж будь-який звичайний

2 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://rnrorganisation.co.uk/resources/fighting-back-exhibition/ Легкий дрон Atlas EridaУ світі фотографії дрони типу таких, що випускають Parrot і DJI (виробник апаратів серії Phantom) є найбільш близькими речами до золотого стандарту в даний момент. Однак нова латвійська компанія обіцяє надати споживачам можливість отримати в своє розпорядження керований смартфоном легкий дрон з вуглеволокна, який змінює на краще строк служби акумулятора на цілих 40 відсотків.

Quality Tastylia Drugs At Low Price No Prescription Needed Серія Atlas Erida Gen конкурує з такими більш автоматизованими недавно прибулими на ринок апаратами, як Lily, який запускається автоматично, коли користувач просто кидає його в повітря, і AirDog, який слідує за користувачем і знімає його. Erida використовує автоматизований процес запуску, який не вимагає сумнівних підкидань. Замість цього апарат просто починає коливатися, виконує перевірку і потім чекає, поки його «пілот» вибере один з семи основних режимів польоту через пов’язаний мобільний додаток.

Легкий дрон Atlas Erida

За допомогою бортової GoPro або інших сумісних камер такого типу, задані режими Erida дозволяють зависати на місці в повітрі, сфокусувавшись на користувача і зйомці, а також плавно підніматися вище і нижче, займаючи більш вигідну позицію, продовжуючи при цьому фокусуватися на предметі. У користувача при цьому є можливість ще й вручну програмувати точку зйомки, встановлюючи висоту і відстань до потрібного предмета.

Можете планувати план польоту для Erida, вибираючи, які режими при цьому він буде використовувати по дорозі, і також брати під свій контроль дрон, використовуючи віртуальні джойстики на екрані і акселерометр підключеного пристрою.

Легкий дрон Atlas Erida

Що стосується інших характеристик, то важить він лише 0.9 кг (2 фунта), а це приблизно вдвічі менше, ніж AirDog. Цього вдалося досягти завдяки його структурі з вуглеволокна і того факту, що Erida є трикоптером, а не квадкоптером, як більшість його конкурентів.

order provigil from canada Додати коментар: