Китаянка приклеїла на свій Volkswagen Beetle понад 10 000 монет

17 жовтня 2014 | Автор: Арсен

Order 20 MG Tastylia Tadalafil Oral Strips Online Китаянка приклеїла на свій Volkswagen Beetle понад 10 000 монетЖителька Китаю здійснила тюнінг свого Volkswagen Beetle вельми незвичайним чином – обклеїла авто кількома тисячами монет. На створення креативного дизайну пішло 10 тисяч монет і декілька років роботи.

where to buy Orlistat 120 mg В результаті її Volkswagen Beetle став нагадувати чи то кулю для диско, чи то рибку. Машина виблискує на сонці і привертає до себе увагу здалеку. Креативний дизайн «вилетів в копієчку». На здійснення задуманого китаянка не пошкодувала 800 доларів США. На ці гроші вона придбала 10 тисяч монет. Всю роботу по обклеюванню, жінка виконала самостійно. На те у неї пішло близько п’яти років.

Процес роботи був досить простий. Спочатку на машину наносилася клейка стрічка, а вже потім поверх кріпилися монети. В цілому, як зазначає сама жінка, конструкція досить надійна. Правда, вона не врахувала вібрацію при поїздці, в результаті чого кілька монет вже відвалилися. Для того щоб арт-проект не був з іронією «затаврований» фірмовим «Made in China», автор незвичайного дизайну заявила про намір переробити свій проект.

Вперше про чудесний автомобіль, схожий на блискучу кулю, стало відомо завдяки китайському журналу Car News China.

Варто відзначити, що це далеко не перший подібний проект. Деякий час тому ще один Volkswagen Beetle піддався «креативному знущанню» над своїм кузовом. Момир Божич, 71-річний пенсіонер з Боснії, обклеїв свій автомобіль більш ніж 50 тисячами пластинок з дуба. На реалізацію проекту пішло два роки, при цьому наполегливий ветеран покрив деревинками не тільки кузов, але і колісні ковпаки і навіть дах свого авто. У китайському ж варіанті з монетами, ці елементи залишилися незачепленими.

http://pettypool.org/?author=28 Додати коментар: