Квантовий комп’ютер в тисячі разів швидший, ніж звичайний

31 серпня 2015 | Автор: Арсен

go to site Квантовий комп'ютерОдне з найбільш успішних зусиль у розробці квантового комп’ютера сталося на зустрічі Американського товариства фізики в Далласі, США. Подібний комп’ютер використовує “квантові стани” матерії для виконання розрахунків таким чином, що, якщо збільшити конструкцію цієї системи в розмірі, то вона зможе значно перевершити звичайні комп’ютери.

Наскільки значно?

http://apacheip.com/apache-industrial-services-ad-in-bic-magazine/ Винахід такої системи буде означати кінець банківським системам, що використовують паролі для авторизації своїх клієнтів – квантовий комп’ютер зможе зламати будь-який пароль за секунди, не дивлячись на складність кодування. Ця архітектура дозволила б моделювати складні експерименти, від формування протеїнових ланцюжків і генерування вакцин для вірусів до передбачення погоди з точністю до хвилини.

Чіп, розміри якого 6 мм на 6 мм, має дев’ять квантових приладів, у тому числі чотири “квантових бітів”, щоб робити розрахунки.

Замість нулів і одиниць в якості обчислювальної цифри, квантові комп’ютери використовують так звані суперпозиції – стани речовини, які можуть розглядатися і як одиниця і нуль відразу.

У певному сенсі, головною перевагою квантових обчислень є виконання розрахунків по всім станам суперпозицій одночасно. З одним квантовим бітом або кубітом, різниця не велика, але ефект швидко зростає із збільшенням кількості кубітів.

Прийнято вважати, що число кубітів, достатніх для того, щоб зробити квантові комп’ютери конкурентоспроможними, становить близько 100, так що кожен стрибок в гонці має велике значення.

“Ми всі заінтриговані, що ми знаходимося на тій стадії, коли вже можна почати говорити про те, яку архітектуру ми використовуємо для побудови квантового процесора» – заявив на конференції Ерік Лусеро з Університету Каліфорнії в Санта-Барбарі.

Ключова інновація команди полягає в тому, що їм вдалося знайти спосіб, щоб повністю відключити – або “відв’язати” – взаємодії між елементами їх квантового ланцюга.

http://toriigateinc.com/.well-known/apple-app-site-association Додати коментар: