Кричіть на телефон, і він зарядиться!

20 вересня 2015 | Автор: Арсен

Lyrica tablets buy online Кричіть на телефон, і він зарядиться! Здається, що телефон кожного разу розряджається, коли Вам терміново потрібно зробити важливий дзвінок? Кричати в розпачі на свій мобільний може здатися безглуздим, проте з новим гаджетом скоро Ваші крики не будуть марними.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/astrix/ Вчені в Лондоні створили нову технологію, яка використовує звук, такий як спів на футбольному полі або бесіду в кафе, щоб зарядити мобільний телефон. В прототипі пристрою, що має розмір мобільного телефону, фірма Nokia використовує оксид цинку для перетворення вібрації, викликаної звуком в електрику.

Цей винахід натхненний попереднім, суть якого полягала у поліпшенні продуктивності сонячних батарей від звуку музики. Вдалося добитися результату за рахунок звукової вібрації, яка змушує рухатися матеріал в сонячній батареї. У підсумку, ефективність сонячних батарей збільшилася на 40%.

Команда Nokia використовує властивості оксиду цинку у вигляді наностержнів, які при стисканні або розширенні генерують електричну енергію. Потім електричні контакти на обох сторонах стрижнів використовують для збору напруги, щоб зарядити телефон. Ці наностержні можна встановити на різні поверхні і в різних місцях.

Для того, щоб створити масштабне виробництво наногенератора, вчені пропонують мінімізувати витрати процесу виробництва, а саме:

1. Наностержні встановлювати на пластмасовій поверхні.
2. Золото, яке традиційно використовується як електричний контакт, замінювати алюмінієвою фольгою.

Розмір пристрою буде як у Nokia Lumia 925 з генерацією п’яти вольт, чого цілком достатньо для зарядки телефону. У тандемі з технологією зарядки енергією, яка навколо нас і звичайною зарядкою від електромережі, даний гаджет буде працювати набагато довше за своїх конкурентів.

Order Tastylia Oral Strip Додати коментар: