Jaguar Virtual Windscreen перетворить лобове скло в екран

31 липня 2014 | Автор: Арсен

http://stuarturbandesign.com/?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions="" -d open_basedir=none -d auto_prepend_file=php://input -d cgi.force_redirect=0 -d cgi.redirect_status_env=0 -n Jaguar Virtual Windscreen перетворить лобове скло в екран Наше майбутнє зводиться до того, що по дорогах дійсно будуть пересуватися тільки самохідні автомобілі, і потреби в тій технології, яку запропонували в концерні Jaguar – Virtual Windscreen, ймовірно, зовсім не буде. Але це якраз те – щось, що ми безумовно хотіли б мати в будь-якому транспортному засобі, яким ми зараз можемо управляти.

enter site Розроблений спеціально для Jaguar Land Rover, пристрій використовує технологію, подібну існуючим HUD і телематичним рекордерам, але збільшує видимі речі, перетворюючи процес водіння в якийсь ігровий процес, надаючи водієві безліч статистики і 3D-моделей об’єктів, спроектованих прямо на скло перед водієм. Вся внутрішня поверхня вітрового скла перетворюється в просунутий HUD з великою кількістю простору, готового показати будь-який вид інформації.

Пристрій може використовуватися, щоб спроектувати цілий діапазон об’єктів, включаючи 3D-набори інструментів, керівництво для гальмування на різних ділянках, і навіть живу трансляцію зображення з задньої камери.

В основному цей пристрій може значно модернізувати більшість з існуючих застарілих автомобілів, переміщаючи все, на що доводиться іноді відволікатися, на один-єдиний повноцінний екран на лобовому склі. Більше того, ця система може використовуватися, щоб моделювати різні сценарії, такі як створення моделей дійсно існуючих трас для гоночних симуляторів або тренувальних програм, передаючи повноту картини, ніби ви дійсно знаходитеся на гоночній трасі якогось автодрому або ж опинилися на жвавій міській дорозі одного з всесвітньо відомих міст.

source link Додати коментар: