Ізраїльські дослідники навчилися зламувати комп’ютери з допомогою тепла

26 березня 2015 | Автор: Арсен

http://theblindclub.com/?krigo=do-you-need-a-prescription-for-orlistat-120-mg-in-mexico Ізраїльські дослідники навчилися зламувати комп'ютери з допомогою теплаТепло завжди було проблемою для комп’ютерів, але тепер у нас з’явився привід для занепокоєння. Справа в тому, що вчені знайшли спосіб зламувати комп’ютери з допомогою тепла.

buy Lyrica in canada Дослідники з Університету Бен-Гуріона створили засіб, що отримав ім’я «BitWhisper». Він не відноситься до тих інструментів, який організовані кіберзлочинці коли-небудь будуть використовувати для атаки на ваш домашній комп’ютер. BitWhisper – це вкрай незвичайний хакерскьий засіб, який раніше можна було зустріти лише в науковій фантастиці – але тепер все абсолютно реально.

Інфіковані ним машини можуть передавати критичні дані з допомогою тепла, яке вони генерують. Команди можна передавати від одного комп’ютера до іншого, модулюючи їх температуру. Термосенсори комп’ютера-жертви вловлюють теплові флуктуації і виконують заздалегідь визначені в «BitWhisper» дії. Також таким чином можна передавати малі обсяги інформації, наприклад паролі.

Це далеко не найефективніший спосіб завантажувати дані з комп’ютера, але він і не повинен ним бути. BitWhisper націлений на системи з «повітряним зазором» – машини, які в цілях безпеки ніколи не підключаються до мережі. Такі, наприклад, як надважливі урядові та військові системи, або комп’ютери, що керують ядерними електростанціями.

У BitWhisper є кілька способів потрапити на намічений комп’ютер-ціль. Наприклад, його можна завантажити на перехоплений під час доставки жорсткий диск, або занести в систему за допомогою звичайних USB-флешок, які люди продовжують вставляти в свої комп’ютери, незважаючи ні на які попередження і заборони.

Додати коментар: