Голограма Вітні Х’юстон дасть концерт

15 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://paperbomb.com/home/attachment/wedding Голограма Вітні Х'юстон дасть концертРухоме і співаюче 3D-зображення (голограма) покійної співачки Вітні Г’юстон (Whitney Houston) розробила компанія Hologram USA з США. У 2016 році голограма Х’юстон поїде в комерційне турне, розповідає BBC News.

http://crystalpalacemuseum.org.uk/local-area/ Робота над голограмою зірки американської естради Вітні Х’юстон обійшлася компанії Hologram USA в мільйони доларів. Також вже зроблені образи інших великих артистів минулого Пасти Клайн, Френка Сінатри і Лібераче. Розробники запатентували свій продукт і сподіваються, що він буде успішним, тому що багато людей хотіли б мати свій посмертний образ в 3D. Однак вартість голограми занадто велика.

Незважаючи на велику ціну, фірма сподівається, що знайде клієнтів серед багатих нудьгуючих знаменитостей, наводить BBC думку директора з маркетингу компанії Оуена Філліпса. Для успіху проекту потрібні персони з великими історіями, щоб створити відповідну атмосферу навколо шоу.

Іноді компанія робить голограми живих людей. Наприклад, вони зробили проекцію знаменитого хакера Джуліана Ассанжа з його притулку в посольстві Еквадору в Лондоні і образ репера Чіфа Кифа для фестивалю в Чикаго, куди співакові в’їзд заборонений.

Для живої голограми, наприклад, щоб директор з’явився на нараді, потрібні тільки камера і зелений екран, сказав Філліпс. Але якщо потрібно зробити образ людини, яка вже пішла з цього життя, то доводиться працювати з безліччю матеріалів. І тут ключову роль грають спадкоємці, які дають дозвіл та надають необхідні візуальні матеріали. Сім’я Х’юстон підтримала ідею цифрової реінкарнації своєї знаменитої родички.

order Pregabalin Додати коментар: