Голландець винайшов абсолютно новий будівельний матеріал

10 вересня 2015 | Автор: Арсен

follow site Голландець винайшов абсолютно новий будівельний матеріалНезвичайний новий будівельний матеріал, нещодавно розроблений архітектором, випускником Делфтського технічного університету, може вирішити кілька нагальних екологічних проблем відразу. Використовуючи те, що він називає «біоміметичним» підходом, Ерік Гиборс використовує сонячну енергію, щоб отримати сіль з морської води.

buy provigil in usa Отриману сіль потім змішує з крохмалем, який в свою чергу отримує з морських водоростей, щоб створити цеглини, які мають велику міцність і можуть бути використані для будівництва естетично досконалих будівель в посушливих районах. Опріснена вода, тим часом, буде використовуватися для вирощування продовольства.

«Кожну хвилину кожного дня 23 га орної землі перетворюються на пустелі, що призводить до приголомшуючої кількості – 12 мільйонів гектарів землі щорічно просто втрачається», – пише архітектор на своєму сайті. «52% земель у світі, що використовуються для сільського господарства, страждає, це призводить до проблем для 1,5 млрд. людей у всьому світі».

У той же час населення планети постійно зростає, до 2048 року очікується близько 9 млрд. … що означає збільшення попиту на продовольство і загрозу швидкої деградації якості наших ґрунтів через виснаження.

новий будівельний матеріал

Гиборс націлений на створення замкнутої системи, яка буде виробляти нуль відходів. На відміну від традиційної технології опріснення, де концентрований соляний розчин часто закачується назад у море, що шкодить морській екосистемі, витягнута сіль може бути повторно використана як стійкий матеріал для будівництва будівель. Так як вона має велику міцність на стиск, найбільш зручно використовувати такий матеріал для будівництва куполів та арок.

Сіль, звичайно, піддається впливу вологи, тому Гиборс герметизує крохмалисту соляну цеглу епоксидною смолою. Так як це матеріал на основі пластику, архітектор в даний час шукає в якості екологічної альтернативи пластмасу на біологічній основі.

В якості побічного продукту процесу опріснення виходить дистильована вода, яка потім буде використовуватися для вирощування продовольства в теплицях – за аналогією з проектом Sahara, який успішно вирощує сільськогосподарські культури в Катарі.

новий будівельний матеріал

Архітектор вже отримав цілий набір нагород за свою новаторську конструкцію, і в даний час він шукає можливість об’єднатися з інженерами, щоб перевести свій проект на наступний рівень.

Додати коментар: