Google випускає модульний смартфон

27 лютого 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

Google випускає модульний смартфонПерший у світі модульний смартфон Project Ara вийде на ринок вже в 2015 році. Орієнтовно це відбудеться взимку, або як зазначили співробітники Google, в крайньому випадку – в перший місяць весни. Тим часом, поки до повноцінної версії Project Ara залишається ще більше року, Google займається його розробкою, вже навесні 2014 представить любителям гаджетів дослідний зразок.

get link Відбудеться це в середині квітня на технологічній конференції, яку влаштовує Google. Вхід на конференцію буде платним. Вартість квитка складе 100 доларів США, а студенти зможуть придбати квиток за 25 доларів. На конференції всі гості зможуть ближче познайомитися з проектом компанії – Project Ara, також їм покажуть у дії перший дослідний зразок, роботу над яким зараз закінчують інженери Google.

Ідея Project Ara полягає в тому, щоб в смартфоні були тільки елементи, необхідні користувачу зараз і набір їх міг змінюватися залежно від запитів. При цьому у разі необхідності установки скажімо трьох камер, користувач може пожертвувати тимчасово якимось не потрібним для нього на період зйомок модулем, наприклад GPS.

Найголовніше, що обіцяють співробітники Google, – вся система працюватиме за принципом «гарячої» заміни. Говорячи простою мовою, вимикати пристрій для заміни деталей буде не потрібно. Більш того Project Ara матиме три варіації корпусу: малу, середню і велику.

Працює на Project Ara відділ перспективних розробок корпорації Google. Крім Project Ara контора працює ще над кількома вельми амбітними проектами. Багато хто з інженерів цього підрозділу раніше працювали в DARPA.

purchase Lyrica Додати коментар: