Google розширює виробництво безпілотних автомобілів

14 вересня 2015 | Автор: Арсен

get link Google розширює виробництво безпілотних автомобілівGoogle випустить «кілька сотень» безпілотних електромобілів власної розробки. Про це заявила представник компанії Сара Хантер на виступі перед комісією з питань діяльності комунальних служб штату Каліфорнія, повідомляє The Guardian.

source site «Ми збираємо кілька сотень машин. Подібний досвід допомагає нам зрозуміти, як правильно організувати процес виробництва безпілотних автомобілів з нуля», — заявила Сара Хантер.

На даний момент всі тестовані гугломобілі зібрані в Детройті компанією Roush. За замовчуванням в прототипах в якості органів управління встановлено лише три кнопки: «Поїхали», «Плавно гальмуємо і зупиняємося» і «Зупиняємося негайно». Інше керування автомобілем і установка маршруту призначення проводиться голосом.

За словами Сари Хантер, на даний момент в Google ще не визначилися остаточно з тим, в якому вигляді автомобіль буде запущений в серійне виробництво. Незважаючи на те, що всі побудовані на даний момент автомобілі використовують електрику, представник компанії не виключила, що серійний зразок може бути гібридом. Раніше компанія заявляла, що серійний випуск безпілотних автомобілів власної розробки попередньо планується до 2020 року.

Також нагадаємо, що в листопаді 2015 року в Нідерландах розпочнеться використання безпілотних маршрутних мікроавтобусів на дорогах загального користування.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?format=xml Додати коментар: