eBay відкрила магазини майбутнього

29 листопада 2014 | Автор: Арсен

where can i get robaxin eBay відкрила магазини майбутньогоОфлайн-купівлі – незвична назва, цілком звичного виду торгівлі. Компанія eBay зробила в цьому напрямі великий крок вперед. Досягнення торгової компанії – це новий офлайн сервіс, річ, безумовно, не життєво необхідна, але як і абсолютна більшість винаходів людини – робить життя простіше, приємніше і зручніше.

У декількох «престижних» магазинах eBay в Нью-Йорку і Сан-Франциско з’явилися специфічні дзеркала. На перший погляд, це звичайні дзеркала, але в дійсності, крім свого прямого призначення, ці дзеркала служать ще і сенсорними екранами.

Кожне з цих дзеркал встановлено в примірювальній магазину. З його допомогою, відвідувач може підключитися до «інтелектуальної» системи eBay, яка допоможе здійснити покупку. Офлайн-сервіс дозволяє ознайомитися з асортиментом, дізнатися детальну характеристику кожного з предметів одягу, підібрати аналогічні моделі, а також аксесуари до вибраних предметів гардероба. Офлайн-сервіс також дозволить дізнатися чи є така ж модель, але іншого кольору.

Окремої згадки заслуговує функція «демонстрації» вибраного з каталогу одягу. Сенсорний екран зможе показати потенційному покупцеві, як той або інший атрибут гардероба буде виглядати під різним освітленням і в різну погоду. Система також дозволить підібрати відповідні за стилем предмети одягу.

Кожна одиниця товару оснащена також спеціальною RFID-міткою, за допомогою якої можна дізнатися все про конкретний предмет. Більш того, ввівши дані RFID покупець зможе дізнатися все про цю марку одягу.

see url Додати коментар: