Дослідник створив засіб, який дозволяє людині не митися 12 років

8 вересня 2015 | Автор: Арсен

can you get tinidazole over the counter Дослідник створив засіб, який дозволяє людині не митися 12 роківБагатьох вчених колись давно називали божевільними за їх божевільні ідеї, але з часом їх нагороджували званням великих. Можливо, стати великим сподівається і американський вчений Девід Уїтлок. Він розробив унікальний препарат під назвою «Мати-бруд», який допомагав досліднику зберігати своє тіло в чистоті без використання мила і навіть води.

Уїлток вважає, що користуючись душем, кожна людина завдає величезної шкоди здоров’ю. Разом з шкідливими бактеріями ми під час прийняття душу змиваємо також і корисні бактерії, які потрібні нашому організму для покращення імунітету. Такі корисні бактерії є для нашого організму безцінним джерелом оксиду азоту, який перешкоджає запальним процесам.

Вчений зазначає, що стародавні люди мали дуже хороше здоров’я і при цьому рідко милися. Сама природа забезпечила людей таким ідеальним хімічним балансом, що дозволяє без додаткових засобів гігієни залишатися здоровими.

watch Повернутися в первісні часи і відмовитися від душу вчений вирішив 12 років тому і з тих пір жодного разу не мився. Замість прийняття душу він регулярно наносить на своє тіло особливий препарат, який допомагає відновити природний баланс між шкідливими та корисними бактеріями.

Запах поту у людини з’являється через те, що на шкірі присутні гнильні бактерії, під впливом яких піт розкладається, виділяючи аміак. Але за словами вченого, щоб позбутися від цього запаху, зовсім не обов’язково приймати душ. Можна нанести на тіло такі бактерії, які сприяють окислюванню аміаку. Отже, запах не з’являється. Такі бактерії зазвичай живуть в каналізаційних трубах, в свинарниках, корівниках і курячому посліді.

Після цього відкриття Девід Уїтлок створив на основі нітрифікуючих бактерій особливий засіб «Мати-бруд» і заснував власну компанію AOBiome, яка займається популяризацією цього препарату. Вчений зазначає, що для досягнення максимального результату цей засіб потрібно наносити на шкіру 2 рази в день.

Але при цьому Уїлток не забуває мити руки з милом кожен раз перед прийомом їжі та після відвідування туалету, так як «Мати-бруд» не в змозі захистити його від попадання шкідливих мікробів в травну систему.

click here Додати коментар: