Для окулярів Google Glass створюють додаток для віртуального сексу

1 червня 2013 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://expertcomputing.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1515507174.1273059844970703125000 Для окулярів Google Glass створюють додаток для віртуального сексуВідомий розробник Android-додатків для дорослих проявив інтерес до можливостей окулярів доповненої реальності Google Glassс і має намір вже в найближчі тижні випустити для цього гучного гаджета програму порнографічного змісту.

Seroquel prices За словами фахівців, можливості відео і фото, які пропонує Google Glass, виявилися набагато ширші, ніж можна було припустити.

«Це не просто відеокамера, якою можна скористатися, не задіюючи при цьому руки. Це пристрій, який здатний одержувати і передавати інформацію. Це є прекрасною платформою для розвитку інтерактивних сервісів. За рахунок простоти у використанні людина може навіть забути, що на ній знаходиться гаджет, а під час ведення зйомки уявити, що запис ведеться за допомогою власних очей», – натхненно розповідає представник компанії, натякаючи на те, що переваги окулярів Google Glass вони мають намір «обіграти» в додатках.

Розробники розкривають тільки деякі особливості програми. «Це поки не перегляд дорослого відео в окулярах, ми захоплені ідеєю «віддаленого інтимного зв’язку», – інтригує компанія своїх клієнтів, обіцяючи перенести віртуальний секс на абсолютно новий рівень.

http://oceanadesigns.net/sitemap-pt-page-2016-01.xml Додати коментар: