DARPA планує використовувати Wi-Fi для кращого контролю

17 квітня 2014 | Автор: Арсен | Теги: ,

DARPA планує використовувати Wi-Fi для кращого контролюУ планах Defence Advance Research Projects Agency (DARPA) використовувати Wi-Fi для поліпшення зв’язку і комунікацій своїх безпілотних літальних пристроїв. Головним завданням даного проекту є удосконалення зв’язку з будь-якою одиницею армії. Особливо ця мета стосується літальних апаратів, які управляються віддалено.

Планується використовувати три етапи впровадження даної стратегії зв’язку. Перший з етапів вже закінчено. Більшість техніки потребує сучасних умовах оповіщення. Минуло тестування перших кількох найважливіших областей для створення мережі. У ході першого етапу було протестовано антени з міліметровими хвилями.

За словами представників Defence Advance Research Projects Agency перші тести завершилися успішно. У ході експерименту було встановлено, що дані антени прекрасно виконують поставлене завдання. Вони відстежують мету і дають точні координати її місця розташування. Також, зв’язок є постійним і відрізняється високою швидкістю передачі даних.

DARPA планує використовувати Wi-Fi для кращого контролю

Дік Ріджуей на прес-конференції розповів про те, що керівництво повністю задоволене результатами тестування. Вони впевнені, що дані антени будуть прекрасним способом для передачі сигналів. Крім того, вони не будуть заважати цивільним особам, які використовують свої новітні технології. Також відмічено, що, можливо, дані антени будуть ідеальним засобом зв’язку і для населення країни в майбутньому.

Встановлено, що сигнал Wi-Fi буде посилюватися особливими підсилювачами. Його дія поширюватиметься на 50 км. Для сьогоднішніх випробувань цього цілком достатньо для ведення успішних переговорів і тактичних місій.

follow link http://stivesarchive.co.uk/sildenafil-citrate-jelly-non-prescription-sildenafil-citrate-jelly-best-price-category-sildenafil-citrate-jelly/ Додати коментар: