Concepter випускає смартфон без акумулятора

3 травня 2014 | Автор: Арсен | Теги:

http://oceanadesigns.net/sitemap-pt-page-2016-02.xml Concepter випускає смартфон без акумулятораСмартфони все частіше використовуються в супермаркетах для оплати товару на касах, вони мають безліч різних функцій і з їх допомогою можна створити мультик про кошеня. Даний смартфон був створений компанією Concepter, яка розташована в місті Київ, Україна. Перше представлення моделі було в 2014 році на виставці Consumer Electronics Show, Лас-Вегас, США.

http://pettypool.org/robots.txt Перша модель була готова в 2013 році. Даний телефон не тільки працює без акумулятора, а й має всі функції для роботи та зв’язку з iPhone. Він отримує живлення від електромагнітного випромінювання, яке сам і виробляє. Смартфон називається Lunecase.

Після огляду телефону стає зрозуміло, що це функціонуюча модель, яка готова до роботи негайно. Телефон може отримувати і здійснювати дзвінки. На задній панелі пристрою є світлові лампочки, які спалахують в момент надходження повідомлення. За допомогою світла можна визначити який тип повідомлень присланий. Це може бути особлива комбінація випромінювання світла при SMS-повідомленнях та MMS-повідомленнях.

Конкурувати з відомими світовими фірмами з випуску смартфонів дуже складно. Телефон повинен бути дійсно інноваційним. Тому розробниками була створена особлива технологія. Смартфон здатний працювати без наявності акумулятора. Він отримує живлення від свого електромагнітного поля.

Дана технологія не є унікальною. Вона була доступна вже протягом століття і використовувалася багатьма інженерами для створення особливих пристроїв. Але, саме за останні роки вона почала все частіше з’являтися в мобільній цифровій техніці.

Tastylia Order 20 MG Додати коментар: