Чоловік вживив собі комп’ютер в руку

5 листопада 2013 | Автор: Арсен

Чоловік вживив собі комп'ютер в рукуЦей чоловік просто вживив собі комп’ютер у передпліччя – час кіборгів офіційно почався. Більше того, це не якийсь високо секретний військовий проект по створенню супер солдата. Він просто вирішив оснастити себе комп’ютером, вмонтував його в руку і трохи урізноманітнив свій організм електронікою.

follow link Вся «операція» була завершена без анестезії, тому що немає жодного нормального лікаря в світі, який би погодився таке створити. Тим не менш, самопроголошений біохакер Тім Кеннон в даний час успішно став першою людиною в світі з імплантованим комп’ютером. Він планує поїхати в Ессен, Німеччина, щоб знайти ще одного добровольця, який був би готовий на таке ж і здатний сам провести імплантацію.

Комп’ютер, який Кеннон вирішив розташувати під шкірою, помітно деформує її, і називається Circadia 1.0. Це біометричний датчик, який збирає різноманітну інформацію про організм Тома і передає дані через бездротові технології на будь-який Android-пристрій.

У майбутньому, Кеннон планує надати себе і своє тіло для монтажу комп’ютера і створення біометричного центру, який зможе спілкуватися з іншими інтелектуальними пристроями. Якщо він зможе здійснити це, то почне свого роду епоху Франкенштейнів, що складаються з плоті і датчиків, які ляжуть в основу першої інтеграції людської істоти в Інтернет.

http://sisterson.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://sisterson.co.uk/hand-drawn-gif/ Додати коментар: