«BOT» – перше безпілотне таксі

18 лютого 2014 | Автор: Арсен

http://spartinadesign.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1513047687.7067821025848388671875 «BOT» - перше безпілотне таксіАвтомобілі увійшли в наше життя і ми вже не можемо уявити собі світ без такого транспорту. Автомобіль дає багато свободи, ми можемо поїхати куди хочемо і коли хочемо, але так само, наявність автотранспорту створює і ряд обмежень. Маючи машину, не можна вживати спиртні напої з міркувань безпеки, а якщо ми не на власній машині, то залежимо від розкладу автобуса. А якщо ви користуєтеся послугами таксі, то в нічний час вам доведеться витратити велику суму грошей на повернення додому.

follow site Працівник компанії «Vimeo» Кріс Луховес придумав як можна спростити цю задачу. Він розробив концепцію безпілотних автомобілів таксі «BOT», які можна буде викликати за допомогою програми на смартфоні. Варіанти безпілотних автомобілів вже давно знаходяться в розробці. Багато моделей вже протестовані і випущені на вулиці міста. Це дозволяє зробити розробку Кріса реальною.

До цього моменту такі безпілотники розглядалися лише як приватна власність, але використання їх в якості громадського транспорту дає багато переваг. По-перше, немає необхідності наймати водія. Це означає, що автомобіль «BOT» може працювати без перерв і вихідних. По-друге, в нічний час немає необхідності підвищувати плату, тому що автомобілю немає різниці, в який час доби він працює.

Це буде виглядати наступним чином: людина повідомляє додатком на смартфоні, що їй необхідний автомобіль. На адресу, з якої надходить інформація, виїжджає один з безпілотників. Після того, як він прибув на місце, на телефон приходить повідомлення. Перед людиною автоматично відкриваються двері салону і всередині потрібно голосом повідомити адресу, куди вам необхідно прибути. Під час поїздки автомобіль може «розмовляти» з пасажиром.

Коментарі (1) на "«BOT» – перше безпілотне таксі"

  1. Валентина коментує:

    Думала, только google автомобили “без водителя” производит)

cheap trick lyrics Додати коментар: