Безпілотний автомобіль Mercedes-Benz буде доступний до 2020 року

15 вересня 2013 | Автор: Арсен

go to link Безпілотний автомобіль Mercedes-Benz буде доступний до 2020 рокуКомпанія Daimler AG, виробник автомобілів Mercedes-Benz і Smart, повідомила, що до 2020 року вона почне продаж самокерованого автомобіля. Мається на увазі, що автомобіль зможе їхати самостійно в більшості випадків, але в складних ситуаціях, як наприклад ті, що пов’язані з сигналами світлофора, водіння буде передаватися водієві.

buy Pregabalin online uk Компанія хоче стати першою, хто почне продавати подібні автомобілі. При цьому головна мета повернути собі лідируючу позицію на ринку автомобілів класу люкс, яку на даний момент займає BMW.

Варто відзначити, що Daimler AG є першою компанією, яка успішно провела тести технології автономного водіння у міській та сільській місцевості. Не так давно Mercedes Benz S 500 Intelligent Drive, автомобіль, який компанія використовує для своїх досліджень, за допомогою технології автономного водіння, проїхав за маршрутом протяжністю в 100 км, від Мангейма до Пфорцхайма в Німеччині.

Автомобіль був оснащений сенсорами, які виробляються самою компанією. Розробники “навчили” автомобіль розпізнавати своє місце розташування, і діяти відповідно до ситуації.

Також S-Class показав хороші результати в складних ситуаціях, включаючи ті, де потрібно було відповідно реагувати на сигнали світлофора, рух на кільцевих площах, пішоходів, велосипедистів і трамваїв.

Уряд Сполученого Королівства дозволив проводити тести безпілотних автомобілів, які пройдуть цього року, на громадських дорогах. Під час тестів, один з експертів буде знаходитися в кріслі водія.

http://creativepropertyuk.co.uk/author/dwayneswank/feed/ Додати коментар: