Azzam – найбільша яхта у світі

10 квітня 2013 | Автор: Арсен

source AzzamНімецька фірма Lürssen, що спеціалізується в будівництві елітних яхт, недавно (5 квітня 2013 року) випустила найбільшу моторну яхту в світі, назвавши її Azzam.

buy Lyrica online ireland Яхта, довжина якої 180 метрів офіційно була оголошена найбільшою, після того як стало відомо, що вона довша за свого попередника – яхту Романа Абрамовича за назвою «Eclipse» (162,5 м).

Компанія не повідомила, хто є власником нової яхти, але джерела з даної індустрії повідомляють, що можливим власником є одна родина з Абу Дабі. Представники Lürssen повідомили, що яхта Azzam стала, без перебільшення, найскладнішим проектом компанії.

Крім того, що яхта є найбільшою, вона також і одна з найшвидших у своєму класі, не кажучи вже про всілякі елітні начинки, які вона надає власникам і гостям. Потужність мотора 94000 кінських сил, а максимальна швидкість 30 вузлів (що на 30 відсотків швидше, ніж в більшості мега яхт).

Azzam

На даний момент немає інформації про інтер’єр яхти, але відомо, що ним займався французький дизайнер інтер’єру Крістоф Леоні. Також відомо, що найбільший салон яхти має площу 30х20 метрів, при цьому в ньому немає стовпів, що поділяють простір.

buy Lyrica in ireland Додати коментар: