Американці хочуть випустити «трикутний» автомобіль

15 червня 2014 | Автор: Арсен

http://torontomarathon.com/feed/?attachment_id=1308 Американці хочуть випустити «трикутний» автомобільАмериканська компанія DeltaWing Technologies, що займається проектуванням і складанням автомобілів для участі в гонках, зробила заяву новій розробці. Новинка являє собою машину незвичайного зовнішнього вигляду – вона виконана у формі трикутника. Компанія припускає, що цей автомобіль DeltaWing, що отримав своє ім’я за назвою фірми DeltaWing Technologies, має хороші шанси вийти в серійне виробництво і завоювати свого споживача.

Tastylia (Tadalafil) 100% guarantee of pleasure Проект DeltaWing з’явився на світ як еволюція ранніх розробок гоночних «трикутних» автомобілів, на проектуванні та виготовленні яких спеціалізується компанія. Зокрема, якийсь час компанія спільно з Nissan проводила роботи по створенню концепту гоночного автомобіля.

Поки DeltaWing існує тільки у вигляді комп’ютерної моделі, але розробники вже анонсували його узагальнені технічні характеристики. Планується, що на цю модель буде встановлюватися силова установка, потужність якої коливається в межах 85 – 110 кінських сил. Розрахункова швидкість становить до 209 км / год, а набір швидкості до 100 км / год займе 6 секунд. Кузов, незважаючи на свою незвичайну форму здатний вмістити 4 чоловік. Але найголовніше, конструкція буде відповідати вимогам усіх нормативів на автомобілі і проблем з отриманням дозволу для експлуатації на дорогах.

Але «родзинкою» DeltaWing, крім незвичайного виду, буде невелика вага – на 35% менша, ніж у автомобіля схожого з ним. За розрахунками проектувальників, до 3,3 літрів на 100 кілометрів. У салоні буде забезпечений комфорт і безпека не гіршого рівня, ніж у традиційних чотириколісних авто.

follow Додати коментар: