Alibaba тестує систему, яка дозволить оплачувати товари, пред’явивши обличчя

22 березня 2015 | Автор: Арсен

follow url Alibaba Безпека облікових записів в інтернеті – це справжній головний біль переважної більшості користувачів. Конфіденційність, можливість злому, необхідність запам’ятовувати паролі, поштові скриньки, секретні питання, відповіді і ще все те ж саме до самих поштових скриньок. Існують і більш надійні способи захисту, проте всі вони далекі від досконалості і носять допоміжний характер – як наслідок, роблячи процедуру авторизації ще більш втомливою та дратівливою. Відбитки пальців вимагають спеціальних пристроїв, прив’язка до телефону страшенно незручна, а розпізнавання голосу і зовсім все ще схоже на наукову фантастику.

http://oceanadesigns.net/author/admin/ Воістину радикальне рішення всіх цих проблем запропонували інженери Alibaba Group. Нагадаємо про те, що Alibaba Group – це відома китайська корпорація, яка спеціалізується головним чином на роздрібній онлайн-торгівлі (схема торгових операцій В2В). І ось, на виставці CeBIT в Ганновері, глава корпорації продемонстрував інноваційну систему аутентифікації під назвою Smile to Pay.

Як можна здогадатися з назви, система Smile to Pay – це додаток, що дозволяє виконувати авторизацію і розрахунок за проведення грошових операцій завдяки показу обличчя. Скористатися Smile to Pay – простіше простого, для цього лише потрібно мати мобільний пристрій або комп’ютер, обладнаний веб-камерою.

Принцип роботи системи досить простий: при реєстрації Smile to Pay робить кілька знімків особи користувача з різних ракурсів. Обробивши отримані дані, алгоритм запам’ятовує створений образ, і надалі буде порівнювати його з будь-яким отриманим образом. Після цього користувачеві буде досить лише показати своє обличчя в камеру, як система сама виконає те, що від неї вимагається.

Зараз Smile to Pay знаходиться в стадії бета-тестування. Її творці поки не розголошують яких-небудь значущих подробиць. Зокрема творці системи поки нічого не сказали про її надійність. Достовірно відомо лише те, що технологія буде доступна виключно клієнтам Alipay.

safe place to buy provigil online Додати коментар: