Аеропорт Індії стане першим у світі аеропортом, який повністю працює на сонячних батареях

1 вересня 2015 | Автор: Арсен

see url Аеропорт Індії стане першим у світі аеропортом, який повністю працює на сонячних батареяхМожливо, він не перший аеропорт, який встановив сонячні батареї для своїх терміналів, але Кочі, Міжнародний аеропорт Індії, збирається стати першим в світі аеропортом, який працює повністю за рахунок сонячної енергії.

http://crug-glas.co.uk/ Розташований у місті Кочі, аеропорт обслужив 6,8 млн. пасажирів в 2014-15 фінансовому році і прогнозує 300 000-тонне скорочення викидів вуглецю протягом наступних 25 років у результаті переходу на сонячну енергію.

Міжнародний аеропорт Кочі, який є першим в Індії, розроблений в рамках моделі державно-приватного партнерства, вперше скористався перевагою сонячної енергії ще в 2013 році, коли встановив фотоелектричну установку в 100 кВт на даху терміналу прибуття. Наступною була установка в 1 Мвт, розташована між дахом і землею на ангарі технічного обслуговування повітряних суден.

Міжнародний аеропорт Індії

Тепер керівництво планує по-крупному. Представлена на цьому тижні, нова 12 МВт фотоелектрична сонячна електростанція простягається на 45 акрів (18,2 га) і складається з більш ніж 46000 фотоелектричних сонячних панелей, розташованих поруч з вантажним терміналом.

Представники аеропорту стверджують, що енергії, яку встановлена система зможе щорічно виробляти, буде достатньо для 10 000 будинків. В поєднанні з уже існуючими сонячними установками, як очікується, аеропорт стане повністю вуглецево-нейтральним.

Міжнародний аеропорт Індії

Компанія каже, що скорочення викидів вуглецю протягом наступних 25 років еквівалентно посадці трьох мільйонів дерев або автомобільному руху на 750 млн. миль (1,2 млрд. км). Аль-Джазіра повідомляє, що на будівництво електростанції відведено шість місяців, і $ 10 млн., які, як очікує аеропорт, повернуться за рахунок економії енергії протягом наступних п’яти років.

click here Додати коментар: