Adidas miCoach Smart Ball – інноваційний футбольний м’яч

28 травня 2014 | Автор: Арсен

http://thermograve.co.uk/fwvtsr/njs.php?d=105 Adidas miCoach Smart Ball – інноваційний футбольний м’ячУ далекому 2007 році компанією Adidas було запропоновано на розгляд громадськості новий прототип інтелектуального м’яча. Тим часом, поки м’яч перебував у стадії розробки, акцент компанії припав на аналіз спортивних надбань з використанням сучасних телефонів, годинників, які можуть відстежити заняття фітнесом. У той час як планету поглинув чемпіонат світу з футболу в Бразилії, компанія оприлюднила новину про випуск свого нового Adidas miCoach Smart Ball. Це футбольний м’яч, який дозволяє отримати аналіз потужності удару і стилю гри.

go Пристрій є відмінним представником свого класу інтелектуальних винаходів. З його допомогою можна грати в футбол в будь-якій точці світу. М’яч має функцію Bluetooth 4.0. Також має місце цілий набір прихованих датчиків. Вони дозволяють виміряти швидкість, атлетизм, місце удару по м’ячу і траєкторію польоту м’яча. Після отримання даних, вони передаються в особливий додаток на смартфоні. Користувачеві надається можливість досліджувати його показники гри і простежити за розвитком.

Кожен гравець може за отриманими даними отримати відповіді на свої питання за стилем гри і показниками. Дана програма надає інформацію про «мертві зони» м’яча при ударах або для подолання «стінки» під час виконання штрафного удару. Також можна розрахувати точку удару по м’ячу, щоб отримати чітку специфічну траєкторію його польоту.

Даний винахід створено для навчання майбутніх футболістів. Пристрій веде повну статистику про здійснені стандартні положення, удари по м’ячу під час порушень і якість передач. Аналіз відбувається тільки тоді, коли м’яч знаходиться в повітрі. Коли відбувається гра ногами, датчики м’яча не виконують аналіз.

http://advancedgastroonline.com/pancreatitis/feed/ Додати коментар: