3D-модель себе для того, щоб віртуально приміряти одяг

3 серпня 2014 | Автор: Арсен

click here 3D-модель себе для того, щоб віртуально приміряти одяг Нове слово в обслуговуванні любителів “шопінгу” обіцяє покінчити з непевністю в тому, як одяг виглядатиме, або відповідати комплекції під час покупки їх в мережі. У Fitl прагнуть надавати користувачам 3D-уособлення себе, з якими можна “приміряти” одяг онлайн. Компанія каже, що в кінцевому рахунку запропонує найбільшу базу даних одягу в світі через партнерів.

source site Багато технологій, націлених на допомогу людям визначити відповідність розмірів одягу, роблячи покупки онлайн, були вже створені. Fits.me – рішення, яке було створено для інтернет-магазинів, яке дозволяє людям вводити свої параметри і “одягати” ляльку, яка відповідає їх комплекції, щоб прикинути, як та чи інша річ буде виглядати. Verisize, між тим, надає користувачам еквіваленти розмірів одягу у декількох брендів.

В Fitle говорять, що можна створити 3D-моделі людини, які не тільки візуально схожі на них, але і морфологічно точно передають тіло користувача. Дійсно, творці цього додатка стверджують, що забезпечили 99-відсоткове точне уявлення користувача.

Моделі або фігури Fitle створені, використовуючи вимірювання росту користувача і чотири фотографії. Алгоритм використовує ці дані, щоб прорахувати більше ніж 50 параметрів, заснованих на тому, як користувач виглядає, в той час як інші використовуються, щоб створити 3D-реконструкцію користувача. У Fitle говорять, що кінцеві результати фотореалістичні.

Компанія також використовує свої алгоритми розрахунку та реконструкції при моделюванні, щоб оцифрувати одяг від її партнерів. Як в Fitle кажуть, їх система в змозі провести “точні 3D-версії одягу, засновані на реальних розмірах і матеріалі” і тому користувачі можуть бути впевнені, що те, як виглядають у додатку їх моделі в тій чи іншої речі, буде мало відрізнятися або майже ідентично відповідати картині в реальності.

enter site Додати коментар: