2017 рік: літаючий мотоцикл може стати вашим

22 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://lauraeldret.com/text/ 2017 рік: літаючий мотоцикл може стати вашим Як запевняють розробники неймовірного ховербайка, здатного злітати над землею на висоту близько трьох метрів, через три роки їх винахід може зустрітися зі своїм першим покупцем. Модель отримала назву “Aero-X” і описується так: “пересувається як мотоцикл ховеркрафт”.

http://oceanadesigns.net/images/granite/prada-gold/prada-gold.jpg Вже сьогодні кожен бажаючий може зарезервувати примірник для себе, внісши заставу в 5000 доларів. Кінцева ж ціна, за заявою виробників чудо-транспорту, компанії Aerofex Corp, складе 85000 доларів.

Представники каліфорнійської компанії розповідають, що перший політ мотоцикла станеться в 2016 році, а перший покупець отримає його вже в 2017.

За розрахунками інженерів Aerofex, 72 км/год – це максимальна швидкість, яку зможе розвинути ховербайк, перевозячи при цьому двох людей з максимальною вагою 140 кг на двох.

Творці пояснюють, що їх супербайк створюється для того, щоб прибрати розрив, який існує між всюдихідною технікою та легкою авіацією. Тобто планується створення цілком доступної альтернативи вертольотам і літакам, призначених для патрулювання, пошуково-рятувальних операцій, спостереження, а також для боротьби з результатами стихійних лих.

Крім іншого, керувати новим транспортним засобом дуже просто, все освоюється всього лише за кілька днів. Як і інші вже присутні на ринку в цьому сегменті ховербайки, в цій моделі для створення повітряної подушки використовуються спеціальні турбіни, які піднімають її над землею. Максимальна висота, яку може взяти цей байк, становить три метри.

buy Lyrica in canada Додати коментар: