2014-й рік оголошено роком селфі

17 грудня 2014 | Автор: Арсен

2014-й рік оголошено роком селфіМинає 2014 рік, який офіційно оголошений роком селфі. Виходячи з останніх модних тенденцій Twitter, саме селфі відображає головний напрям року і модні тенденції на просторах всесвітньої павутини. Так звані “знімки себе” побили свій же рекорд по популярності, який був встановлений в минулому році.

click here Термін “селфі” був згаданий понад 92 мільйони разів на Twitter. Це в п’ять разів більше, ніж в 2013 році.

Варто нагадати, що рік тому Оксфордський словник назвав “селфі” словом року. В цьому році естафету популярності прийняв Twitter.

Селфі і Оскар

Модну тенденцію на так звані “селфі” на початку року на церемонії вручення “Оскар” поставила американська актриса і телеведуча Еллен Дедженерес. Так, “золотим твітом” 2014 року було визнано спільне селфі голлівудських зірок, зроблене Еллен і опубліковане в її особистому блозі.

Селфі кінозірок

На знаменитому фото, яке без перебільшення стало головним селфі року, можна побачити одночасно декількох світових знаменитостей, які з задоволенням позують перед камерою. На одному знімку з Еллен Дедженерес виявилися Бред Пітт, Анджеліна Джолі, Меріл Стріп, Джаред Лето, Бредлі Купер і інші кінозірки.

Фотографією, про яку заговорили моментально, поділилися тисячі користувачів соціальної мережі. Вона була відзначена більше 3 мільйонів разів, що зробило її найбільш популярним повідомленням в історії Twitter. Це сталося тоді, коли селфі дійсно здійснював політ по всьому віртуальному світу. Згідно з Google, цифри показують, що термін “селфі” вводиться в пошуковій системі в 10 разів частіше, ніж в минулому році.

Феномен “селфі” став настільки буденним і популярним, що про нього була написана пісня, яка розлетілася по всьому youtube. На сьогоднішній момент пісню прослухало близько 270 мільйонів чоловік, поставивши своєрідний рекорд вже в історії youtube.

see url Додати коментар: