Знайдено кельтську гробницю 2600-річної давнини

7 січня 2011 | Автор: Андрій

http://enuan.com/xmlrpc.php Знайдено кельтську гробницю 2600-річної давниниНімецькі археологи розкопали унікальну кельтську гробницю, вік якої становить приблизно 2 600 років. Вона була наповнена різноманітними золотими та бурштиновими коштовностями. Завдяки цій знахідці вчені сподіваються отримати нові подробиці про ранню культуру кельтів, оскільки могила дуже добре збереглася. Цю інформацію опублікувало видання Spiegel.

Гробниця знаходиться у південно-західній частині Німеччини поруч із сучасним містом Хербертиген. Розміри підземної камери становлять чотири метри в ширину і п’ять метрів в довжину.

У чудовому стані збереглася дубова підлога гробниці – це найцікавіша і найцінніша особливість знахідки. Завдячуючи річним кільцям учені мають унікальну можливість визначити точну дату захоронення. Через те, що континентальні кельти не користувались писемністю, а їхні дерев’яні та глиняні будинки вже давним-давно перестали існувати неможливо було сказати про точні дати подібних поховань.

Провівши поверхневий аналіз, вчені припустили, що в цій гробниці похована аристократична жінка з кіл Хойнебурга.

Похоронна камера важить приблизно 80 тонн. Її повністю витягнули із землі і відправили на дослідження до Людвигсбургу. Результати досліджень обіцяють опублікувати вже літом 2011 року. Планується, що вже в 2012 році гробниця буде виставлена на загальний огляд в Штутгарді.
_____
Ви ще не знайшли свою другу половинку? Завітайте на знакомства в киеве і зустріньте своє кохання.

http://advancedgastroonline.com/gi-corner/aga-practice-news/ Додати коментар: