Загадковий код да Вінчі розшифрувала Карла Глорі

11 січня 2011 | Автор: Андрій

http://crug-glas.co.uk/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://crug-glas.co.uk/the-restaurant/private-dining/ Загадковий код да Вінчі розшифрувала Карла ГлоріКарла Глорі – італійський мистецтвознавець та історик, нещодавно заявила, що змогла розшифрувати легендарну картину видатного художника і найвизначнішого вченого італійського Відродження – Леонардо да Вінчі.

enter За словами дослідниці, на картині Мона Ліза зображується цілком конкретний пейзаж, а не абстрактне зображення, як досі вважали історики і мистецтвознавці. Крім того, вона говорить, що знає ім’я жінки, яка зображена на картині.

Усі висновки Карли ґрунтуються на нещодавньому відкритті іншого італійського дослідникка: приблизно місяць тому Сільвано Вінчеті розгледів на полотні букви і цифри. За його словами, у правому оці можна бачити латинські букви LV, а у лівому S та G. В правій частині картини, з точки зору глядача, під аркою мосту Сільвано Вінчеті побачив цифру 72. Тоді, він припустив, що ці букви і цифри якісь містичні теорії великого художника.

І ось, декілька днів тому, Карла Глорі заявила, що їй вдалося з’ясувати походження загадкових символів, які виявив Сільвано Вінчеті на картині.

Вона стверджує, що зображена жінка, це Бьянка Джованна Сфорца, дочка міланського герцога Лодовіко Сфорці, який у свій час був правителем містечка Боббіо, що на півночі Італії. Герцог був одним із головних замовників Леонардо да Вінчі.

На думку дослідниці, на Б’янку вказують літери S і G. А за спиною зображено околиці містечка Боббіо, а не абстрактний пейзаж. Вона каже, що художник міг гостювати у домі правителя, що в Боббіо.

Цифра 72, це вказівка на 1472, коли розлилася річка Треббіа, яка протікає повз Боббіо. Тоді хвилі зруйнували старий міст і сімейство Вісконті було змушене побудувати новий. А всі інші краєвиди, які можна бачити на картині – це красиві пейзажі, які було видно із вікон замку.

Цікаво, чи результати італійських вчених правдиві?

Коментарі (1) на "Загадковий код да Вінчі розшифрувала Карла Глорі"

  1. славік коментує:

    просто клас і інтересно….я захоплююся Леонардом да Вінчі.)))і його картиною… мені цікаво знати про цю картину більше правди….

http://woodwardccf.com/about-us/ Додати коментар: