Вчені вважають, що Майя вплинули на зміни клімату

8 вересня 2015 | Автор: Арсен

see МайяНаукові співробітники Університету Остіна з США з’ясували, що причиною зміни клімату в Америці могла стати діяльність племені Майя. В ході проведеного дослідження вчені визначили, що племена проводили масову вирубку лісів, а також займалися осушенням водойм для подальшого використання підготовлених ґрунтів у сільському господарстві. Експерти впевнені, що саме ці дії призвели до зміни клімату.

http://totalhealthnow.co.uk/talks-and-events/image-7/ Вивчаючи появи деяких болотистих ґрунтів, фахівці зійшлися на думці, що вони були створені людиною, а не природою. Експерти вважають, що озера перетворювалися на болота для вирощування певних культур, які можна було виростити лише в певних умовах. Вони припускають, що при вирощуванні племена використовували особливий вид добрив, який сприяв зацвітанню води.

Також вчені встановили, що у племен Майя було розвинене сільське господарство. Саме це могло стати причиною їх зникнення, так як на території де вони мешкали, довгий час була посуха.

«Багато аспектів діяльності Майя негативно впливали на навколишнє середовище. Наприклад, часте використання шкідливих речовин ртуті та фосфору — могло провокувати особливо активне цвітіння водоростей», — пишуть у роботі вчені.

Загибель цивілізації Майя — найбільш розвинутої цивілізації в Центральній Америці, яка проіснувала понад 2000 років, — до цих пір вважається однією з найцікавіших загадок історії. Дослідження хімічного складу сталагмітів в печері Йок Балум, Беліз, проведені в 2012 році, дозволили припустити, що причина занепаду прихована в регіональній зміні клімату.

purchase Lyrica cheap Додати коментар: