Студенти довели, що єгипетська цивілізація ще старіша, ніж вважалося

10 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://mmma.org.uk/category/workholding/?doing_wp_cron=1507275344.9652628898620605468750 Студенти довели, що єгипетська цивілізація ще старіша, ніж вважалосяВ Єгипті є прислів’я: «Людина боїться часу, а час боїться пірамід». І дійсно, єгипетські піраміди настільки древні, що неможливо точно визначити їх вік. Цікаво, що різні джерела підтверджують: єгипетська цивілізація набагато давніша, ніж ми думаємо.

630 000 років тому…

enter Офіційно прийнято вважати, що історія цивілізованого Єгипту почалася приблизно в п’ятому тисячоріччі до нашої ери. Однак багато джерел наводять зовсім інші дати і вказують на те, що задовго до цього часу в Єгипті вже існувала розвинена цивілізація.

Візантійський історик Георгій Синкелл, що жив в VIII столітті, писав досить цікаві речі про древні єгипетські династій:

«У єгиптян є якась плита, яка називається «Стара хроніка»; вона містить 30 династій за 113 поколінь протягом періоду тривалістю 36 525 років. Перша династія принців – Аурити, друга – Местроєни, третя – Єгиптяни».

Знаменитий філософ і вчений Діоген взагалі стверджував, що єгиптяни вели астрономічні спостереження майже за 49 000 років до появи Олександра Македонського, до речі, він народився в 356 році до нашої ери.

Папірус з Луксора

Існування найдавніших правителів Єгипту підтверджує Туринський папірус. Він був придбаний у 1820 році в Луксорі італійцем Бернардіно Дроветті і вивезений в Турин, де і зберігається по даний час. Папірус спочатку був завдовжки близько 170 сантиметрів, але при перевезенні розсипався на кілька фрагментів.

Дата його виготовлення точно не відома, але на звороті є ім’я Рамсеса III, який правив у 1185-1153 роках до нашої ери. У цьому папірусі перераховуються імена всіх єгипетських царів і фараонів, причому очевидно, що цей список був скопійований з більш древніх джерел.

Дендерський храм

Однак найцікавіше свідчення того, що цивілізація Стародавнього Єгипту набагато давніша, ніж можна собі уявити, зберігається в Дендерському храмі. Точніше, зберігалася, тому що підприємливі європейці, які грабували Єгипет в минулі століття, вивезли цей доказ з країни цілком і повністю. Мова йде про знамениту стелю в Дендерському храмі, яка так вразила французів, що вони цілком відправили її в Париж. Зараз вона зберігається в Луврі, а в храмі відтворена точна копія. На цій стелі зображене зодіакальне коло дивовижної краси.

Аналіз вкраденого шматка піраміди німецькими студентами

А нещодавно в ЗМІ була надрукована сенсаційна новина, яка підтверджує те, що єгипетська цивілізація набагато давніша, ніж можна уявити. У Єгипті стався майже курйозний випадок, що довів: піраміди справді побудовані раніше, ніж прийнято вважати.

Офіційна історія стверджує, що будівництво піраміди Хеопса було закінчено близько 2540 року до нашої ери. І ось два німецьких студента залізли всередину цієї піраміди, відкололи шматок, потайки вивезли з країни і в Німеччині перевірили його вік.

Виявилося, що вік цього шматка як мінімум більше на 20 тисяч років! І ще невідомо, на скільки саме тисяч років більше – не виключено, що дуже і дуже багато.

Але так як спосіб добування інформації студентами виявився, м’яко кажучи, протизаконним, дослідження звичайного розвитку не отримали – як можна для доказу давнини пірамід спиратися на вкрадений і вивезений контрабандою шматок?

Так що в офіційній історіографії Єгипту поки нічого не змінилося – і всі таємниці минулого вчені обходять стороною…

tinidazole without perscription Додати коментар: