Стоунхендж будувався усім островом

11 березня 2013 | Автор: Андрій

where to buy metformin weight loss Стоунхендж будувався усім островомТисячі людей різного віку в Британії брали участь безпосередньо у будівництві, вважають експерти, які займаються дослідженням походження унікальної кам’яної споруди.

go here Дослідники Університетського коледжу Лондона заявляють, що висновки їх йдуть повністю врозріз з тим, що думали про походження пам’ятника раніше. Нагадаємо, до сьогоднішнього дня було прийнято вважати, що Стоунхендж був збудований як обсерваторія або астрономічний календар. Результати десятирічних досліджень доводять, що будувався спочатку пам’ятник, і тільки це представляло собою головну мету для кількох тисяч будівельників.

Дослідники схиляються до думки, що на точці будівництва працювали до 4 тис. чоловік, коли тоді населення Британії обчислювалося десятками тисяч.

В результаті детального аналізу зубів тварин, які вчені виявили неподалік в сусідньому поселенні, довели, що люди по всій країні подорожували з однією метою – допомогти в будівництві цього пам’ятника.

Майк Паркер Пірсон, професор Університетського коледжу Лондона, повідомляє, що місце будови даного пам’ятника нагадувало щось середнє між місцем будівництва автомагістралі і фестивалем Гластонбері, тому що говорилося як “про веселощі, так і про роботу”. Він говорить, що поселення в безпосередній близькості від Даррінгтон Уоллс, в якому знаходилося приблизно тисяча будинків, було “найбільшим неолітичним поселенням того часу в Північній Європі”.

“Ми виявили, що тут головним було будівництво, а ніяк не поклоніння. Люди сюди прибували безпосередньо для будівництва”, – говорить професор Пірсон.

Вчені думають, що Стоунхендж збудований був раніше на 200 років, ніж раніше передбачалося, а саме – приблизно 4 тис. 500 років тому.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/bianco-perlino/ Додати коментар: