Найбільші за 75 років скарби вікінгів знайдено у Данії

17 травня 2013 | Автор: Тетяна | Теги: , , ,

http://agrovida.org.pe/services-2/right-sidebar-page/ Найбільші за 75 років скарби вікінгів знайдено у Данії
Дуже часто нам доводиться чути про ті чи інші відкриття та знахідки різноманітних розвідувальних служб, результати експедицій і розкопок науковців, однак цього разу можливість показати майстер-клас випала археологам-любителям з Данії: вони вдвох знайшли скарби епохи вікінгів просто у занедбаному полі.

buy Lyrica in ireland Серед знайдених коштовностей – 60 рідкісних монет з хрестом короля Харальда Синезубого – вікінга, який започаткував християнство у Норвегії та Данії. Також міні-експедиція знайшла намисто на шию із зображенням молота Тора  – скандинавського бога грому та блискавки. Як з’ясувалося зараз, завзяті брати Майкл та Петер Стокбро Ларсени виявили одну з монет ще у вересні минулого року і одразу ж звернулися до музею, однак значущість знахідки трималася у секреті, оскільки брати хотіли здійснити більш масштабні пошуки, і не помилились. До речі, ці скарби є не першими, викопаними у цій місцевості: раніше тут було знайдено близько 300 монет, які датуються приблизно 990 р. Знахідка буде виставлена у Національному музеї Данії під назвою “Скарб зі Штрандбюгора”.

За словами представника музею Й.К.Месгора, монети, розкопані юними ентузіастами (старшому братові 21 рік, а молодшому  – всього лише 16) , є найбільшими скарбами, знайденими в Данії з 1939 року.

 

 

see url Додати коментар: