Іспанські вчені висунули гіпотезу, що неандертальці вимерли, тому що люди з’їли їх

3 червня 2013 | Автор: Арсен

buy Lyrica belfast Іспанські вчені висунули гіпотезу, що неандертальці вимерли, тому що люди з'їли їхВид Homo Sapiens можна віднести до інвазивних видів: ми вже стали причиною повного зникнення 178 великих ссавців. Дослідники вважають, що є підстави додати до них ще один – неандертальців: зокрема, вони рекомендували досліджувати кістки неандертальців на сліди відбитків людських зубів. Правда, поки це тільки теорія, а доказів, що її підтверджують, майже немає.

buy Lyrica in canada Тим не менш, вчені вважають, що батьківщиною Homo Sapiens є Африка, а в Європу та Азію наші предки прийшли пізніше, де і зустріли конкурентів, які займали одну екологічну нішу з ними, але цілком могли визнати їх просто ще одним видом тварин і джерелом їжі.

Можливо, в 2009-му році дослідник Мартінес-Наварро знайшов деякі докази, досліджуючи сліди на щелепній кістці неандертальця – вони були аналогічні слідам, знайденим раніше на кістках оленів та інших великих тварин, яких люди почали вбивати і вживати в їжу ще в кам’яному столітті.

Є й інша теорія: неандертальці не могли конкурувати з людьми, що мали більш розвинений інтелект і більш досконалі знаряддя праці.

Третя ж теорія говорить, що неандертальці виявилися більш сприйнятливі до кліматичних змін і вимерли самі.

Неандертальці жили в Європі близько 300 тис років тому: їм вдалося пережити кілька льодовикових періодів, і вони повністю зникли лише близько 30 тис. років тому, приблизно в той же час, коли людські істоти покинули африканський континент.

http://tonywatkins.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1512438289.9846110343933105468750 Додати коментар: