Загадка “інопланетного супутника” Чорний лицар розгадана

2 вересня 2015 | Автор: Арсен

http://toriigateinc.com/R00uF7/xQ7xe-bq44936/805femalebag-Mo/uK1_3pPK.wamn Загадка "інопланетного супутника" Чорний лицар розгаданаТаємничий НЛО, який у народі охрестили «Чорним лицарем», не давав спокою уфологам, науковцям та всім, хто цікавиться загадковими явищами не одне десятиліття. Легендарний Чорний лицар виявився шматком звичайного теплозахисного покриття.

Невідомий космічний об’єкт, який не міг бути ні супутником СРСР, ні супутником США, фотографували багато разів. Він то з’являється, то зникає через певні тимчасові інтервали і, як кажуть, видає сигнали, які ніхто не в змозі розшифрувати. Але після ретельного вивчення знімків об’єкта вчені зробили однозначний висновок: це – уламок штучного походження.

Історія Чорного лицаря вважалася одним з найбільш переконливих доказів існування розумного позаземного життя. Деякі навіть з піною біля рота доводили, що «інопланетний супутник обертається навколо Землі не менше 13 тисяч років». Гарна була легенда, нічого не скажеш, але тепер з нею можна попрощатися назавжди: таємничий Чорний лицар виявився всього на всього шматком теплозахисного покриття НАСА. І вирішив цю “загадку століття” не професіонал, а звичайний користувач YouTube з ніком NUA і всього за 11 хвилин.

Хлопець проаналізував знімки Чорного лицаря, зроблені НАСА в 1998 році і довів, що це всього лише фрагмент теплозахисного покриття, втрачений командою космічного шатла Endeavor під час робіт на МКС.

NUA опублікував на YouTube ролик, де порівняв відео, зняте астронавтами Endeavor, на якому видно, як вони працюють з шматком теплоізоляційного матеріалу. Потім той же самий шматок можна помітити кинутим і відпливаючим у відкритий космос.

go to link Ось кинутий шматок теплоізоляції відпливає від космічної станції:

Загадка "інопланетного супутника" Чорний лицар розгадана

Хлопець звертає особливу увагу на те, що обриси цього шматка в точності повторюють контури Чорного Лицаря на знаменитих фотографіях 1998 року – саме тих, що уфологи вважали найпереконливішим доказом існування позаземної цивілізації.

Загадка "інопланетного супутника" Чорний лицар розгадана

Треба зауважити, що після появи знаменитих знімків Чорного лицаря в 1998 році з НАСА звучали заяви, що Чорний лицар може бути просто шматком теплоізоляції, але тоді нікого ця нудна версія особливо не зацікавила.

http://oceanadesigns.net/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://oceanadesigns.net/envira/blue-jeans/ Додати коментар: