Вчені знайшли “вимикач” свідомості в мозку людини

22 вересня 2015 | Автор: Арсен | Теги: ,

http://ukdrn.co.uk/roy-webbs-velocette/ Вчені знайшли "вимикач" свідомості в мозку людини Вчені стверджують, що виявили “перемикач” у мозку людини, який може вводити і виводити людину зі свідомості.

buy Lyrica in mexico Вчені з Університету Джорджа Вашингтона вивчали пацієнтку, яка страждає на епілепсію, і з’ясували, що електричні імпульси, спрямовані в певну область мозку, змушували її втрачати свідомість. Зупинивши стимуляцію, дослідники виводили пацієнтку з вегетативного стану, і вона не пам’ятала, що відбувалося до цього.

Те, як влаштована наша свідомість, до цих пір залишається загадкою, а причина, по якій ми спимо, також є предметом суперечок.

Під час клінічних досліджень, вчені використовували низкочастотну глибоку стимуляцію мозку, щоб зменшити епілептичні припадки у пацієнтки. Коли ж вони використовували високочастотні електричні імпульси, вони виявили ефект “перемикача”. Коли вони стимулювали так звану огорожу мозку – тонкий шар нейронів в нижній частині мозку, пацієнтка втрачала свідомість. Вона не відповідала на команди, і байдуже дивилася в простір, в той час, як її дихання теж сповільнилося. Коли стимуляцію мозку припиняли, до жінки поверталася свідомість, і вона не пам’ятала про те, що з нею відбувалося.

Вчені зацікавилися результатами останнього дослідження, особливо враховуючи той факт, що жінка не спала, коли перебувала без свідомості. Це відкриття можливо допоможе людям, що знаходяться в комі, повернутися в свідомість за допомогою стимуляції цієї області мозку.

Але вчені все більше схиляються до того, що людина, замкнена у своєму тілі, може розуміти те, що відбувається навколо неї. Дослідження, проведене в Ізраїлі, показало, що люди у вегетативному стані емоційно реагують на фотографії людей, яких вони особисто знають.

click Додати коментар: