Вчені склали рецепт ідеального шлюбу.

4 листопада 2010 | Автор: Андрій | Теги: ,

order provigil europe Вчені склали рецепт ідеального шлюбу.Вчені, які вивчили понад 3000 пар, що брали участь у дослідженні на тему ідеального шлюбу, прийшли до висновку, що шлюб має максимальні шанси довгого життя якщо у подружжя є як мінімум два загальних хобі, якщо подружжя обіймаються не менше трьох разів на день, 1 раз на день зізнаються в коханні один одному і 2 рази на місяць влаштовують романтичну вечерю.

Також вчені виявили таку закономірність, що вірності у шлюбі найчастіше дотримуються ті пари, які познайомилися за допомогою друзів і оженилися через 3,5 року після першого знайомства.

Дослідники довели, що як і в кулінарних питаннях, рецепт гарного шлюбу – в дрібницях. До таких дрібниць відносяться ідеальна різниця у віці і час відносин до укладення шлюбу.

На думку вчених, ідеальна різниця у віці для вдалого шлюбу – 2 роки і 3 місяці. При цьому чоловік повинен бути старший за дружину і кращий вік для нього для весілля – 31 рік.

Після періоду романтики і пристрасті необхідно підтримувати любов у шлюбі обіймами, поцілунками і романтичними вечорами. Заняття сексом повинні бути не рідше трьох разів на тиждень. А першу дитину бажано народити через 2 роки і 2 місяці після одруження.

Для збереження стосунків 3 рази на тиждень засинайте в обнімку, і щодня залишайтеся на зв’язку, незалежно від того, де ви знаходитеся і що робите: мінімум 3 смс, 3 телефонних дзвінка або листи.

2 рази на рік для другої половинки слід влаштовувати сюрприз і бажано раз на рік відпочивати за кордоном.

Але вчені попереджають, що дуже важливо також відчувати деяку незалежність і для цього 2 рази на місяць проводити час окремо один від одного – ходити на концерти, відпочивати з друзями, для жінок – займатися шопінгом і т.д.

buy provigil cephalon Такі висновки вчених побудовані переважно на статистичних даних, а вірити їм чи ні – вирішувати тільки вам.

Коментарі (6) на "Вчені склали рецепт ідеального шлюбу."

 1. Тимофій коментує:

  на жаль, вчені тут помиляються… як видно з усього – вони застосовували лише світські критерії оцінки шлюбу. втім, варто було б зазначити, що існують християнські критерії. саме дотримання останніх і є передумовою міцного шлюбу. на жаль, нинішнє суспільство послуговується тим, чим воно замінило Божі приписи. звідси – високий рівень розлучень, подружні зради і тп. обійми, цілування, вечері при свічках, романттичні подорожі – це добре, але це НЕ Є тим, що сприяє міцному шлюбу :-)

 2. admin коментує:

  У ваших словах дійсно є правда!!!

 3. makar коментує:

  Бачення щасливого шлюбу в світських колах, в баптистів і в мене різні )

  тож Тимофій твоя писанина нічим не краща писанини отих вчених. Кожна людина сама визначає чи є шлюб для неї щасливим а не вчені чи цеква і тд і тп.

 4. BMK12 коментує:

  Віра у відсутність віри – теж віра.

 5. Тимофій коментує:

  віддповідь Макару: справа в тім, що в нас з вами дійсно різне розуміння шлюбу :-) для мене це – Боже запровадження з усіма обов’язками і відповідальнстями, а для вас – щастя, комфорт, кохання, втілення власних бажань і тп…. Я не проти останнього, але за умови, що воно перебуває в гармонії з тим, що запровадив Бог. Насправді Божий шлюб – це навіть не почуття і тп, а обітниця бути чоловіком і дружиною до смерті….Відомий французький письменник Андре Моруа сказав гарні слова: “Мистецтво шлюбу полягає в умінні перейти від палкого кохання до дружби, не приносячи при цьому в жертву кохання”…

 6. Тимофій коментує:

  “віра у відсутність віри – теж віра”… Це точно :-) Бо коли атеїсти кажуть, що не вірять в Бога, то вони ВІРЯТЬ, що Бога немає :-)

buy me a boat lyrics Додати коментар: