В Африці виявили плем’я пігмеїв із «мавпячими» ногами

1 січня 2013 | Автор: Андрій | Теги: , , ,

http://theblindclub.com/?krigo=120-mg-orlistat-120-mg Група антропологів зі Сполучених Штатів виявила в Африці пігмеїв з племені під назвою «тва», унікальні ноги яких дають можливість їм лазити по деревах так само, як шимпанзе.

fincar available canada За словами одного з авторів дослідження Натаніель Доміні, яка представляє Дартмутський коледж (Ганновер, Сполучені Штати), можливо, що подібна будова м’язів дозволяла предкам людей одночасно жити в лісах і саванах.

Учений розповів, що афарські австралопітеки мали вигнуту стопу і жорстку щиколотку, яка не була пристосована для хапання. Саме ці особливості анатомії їх ніг дуже часто інтерпретуються в якості доказів того, що вони не мали можливості лазити по деревах і жили тільки на рівнинах, практично повністю вільних від лісу.

Тепер дане твердження спростоване антропологами, які простежили за життям зразу декількох племен Африки, які так би мовити «застрягли» в первіснообщинному ладі. Дослідження проводилося на землях Демократичної республіки Конго.

За словами дослідників, дуже багато часу тва проводили на деревах. Як правило, вони забиралися на велику висоту – до 50 метрів, де шукали фрукти і мед. На відміну від азіатських і деяких інших африканських племен, жоден зі збирачів племені тва не пішов з життя через невдале падіння.

ordering tinidazole Додати коментар: