Учені підтвердили теорію Великого вибуху

19 березня 2014 | Автор: Арсен

see url Початок ВсесвітуУчені оголосили, що знайшли перший прямий доказ розширення, яке створило відомий нам Всесвіт або Великий вибух. Вважалося, що це відбулося в перші миті існування Всесвіту близько 14 мільярдів років тому, коли Всесвіт розширився з нічого у величезні простори космосу, який ми зараз можемо спостерігати.

enter У 1979 році фізик Алан Гут запропонував теорію космічної інфляції і припустив, що така подія мала створити нерівності в просторі-часі, що мають назву гравітаційні хвилі. Їх існування залишалося гіпотетичним. Однак зараз учені з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики повідомили про те, що за допомогою телескопа BICEP2 біля Південного полюса виявили гравітаційні хвилі.

Гравітаційні хвилі майже непомітні – вони в мільйони разів менші, ніж атом. Вони як крихітні хвилі на озері: здалеку поверхня озера здається гладкою, і тільки при наближенні можна побачити деталі поверхні.

Особливий інтерес викликають первинні гравітаційні хвилі, які згенерувалися в момент народження Всесвіту. Вони несуть важливу інформацію про те, як почався Всесвіт.

У 1916 році Альберт Ейнштейн опублікував загальну теорію відносності і запропонував, що Всесвіт складається з свого роду “простору-часу”. Простір-час можна представити у вигляді батута: киньте кулю від боулінгу на нього і батут скривиться і почне коливатися. Ці коливання і є гравітаційні хвилі.

Гравітаційні хвилі

У 1980-х роках вчені запропонували теорію інфляційного Всесвіту. Ідея полягала в тому, що в першу 0,0000000000000000000000000000000000001 секунду після Великого вибуху, Всесвіт розширювався в 100 трильйони трильйонів разів швидше, ніж швидкість світла.

Те, що спостерігали вчені, було свого роду спотворенням мікрохвильової енергії, що залишилася після Великого вибуху. Це спотворення могло з’явитися тільки від гравітаційних хвиль, і це могло бути тільки при такій великій події, як розширення.

buying tinidazole Додати коментар: