У 2014 році Інтернет може зникнути

18 грудня 2013 | Автор: Арсен | Теги:

http://thedoodlepeople.com/sitemap-pt-page-2015-10.xml У 2014 році Інтернет може зникнутиУ середу на прес-конференції провідний експерт компанії «Лабораторія Касперського» Олександр Гостєв заявив: у 2014 році Інтернет може змінитися розрізненими національними мережами, локалізованими до закордонних ресурсів, тобто зникнути в звичайному розумінні. Причина – різке зростання хакерських атак, а також відповідні обмеження законодавства. До того ж зростає недовіра користувачів до надійності Інтернету.

http://tomcarter.co.uk/art-documentation/galleries/one-canada-square Як зазначив експерт, раніше така замкнутість Мережі була характерна тільки для Китаю. Проте сьогодні в багатьох країнах, також і в сусідній Росії, готується законодавство про заборону експлуатації зарубіжних ресурсів в деяких випадках, що неминуче призведе до технічних заборон.

Передбачається також пожвавлення злочинного співробітництва великих компаній з кіберзлочинцями для отримання економічних переваг. Очікується активація хакерських атак на виробників софтверних продуктів, особливо мобільних платформ Android.

Проведені «Лабораторією Касперського» опитування встановили, що 91% всіх компаній в світі хоча б раз за рік стали мішенню хакерських атак.

Сучасний рівень застосування комп’ютерних технологій підвищує ймовірність розкрадання інформації: можлива повна заміна вірусами інсайдерської розвідки. За 2013 продуктами розробок «Лабораторії Касперського» блоковано більше п’яти мільярдів кібератак на комп’ютери користувачів.

see url Додати коментар: